توقف کردن تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط

توقف کردن: تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط فعالیت بازی فکری کنید  اجتماعی شوید  تست هوش تمرین کنید 

گت بلاگز اخبار حوادث دسیسه زن دوم جهت قتل شوهر سه زنه

همسردوم مرد جوان سه زنه که جهت کشتن شوهرش، آدمکش استخدام کرده بود، همراه همدستانش پای میزمحاکمه ایستادند.

دسیسه زن دوم جهت قتل شوهر سه زنه

عبارات مهم : همکاری

همسردوم مرد جوان سه زنه که جهت کشتن شوهرش، آدمکش استخدام کرده بود، همراه همدستانش پای میزمحاکمه ایستادند.

به گزارش ایران؛ براساس محتویات پرونده، ماجرا از سال ۹۳ در پی ناپدید شدن مرد جوانی در هشتگرد کرج شروع شد. پسر این مرد که به اداره آگاهی رفته بود اعلام کرد پدرش چند روزقبل از منزل خارج شده است ولی دیگر بازنگشته است.

پس ازاین شکایت، تحقیقات تخصصی جهت یافتن مرد گمشده – محمد، ۳۵ ساله – در دستور کار قرار گرفت، تا اینکه کارآگاهان بعد از بررسی های تخصصی پی بردند او آخرین تماس های تلفنی اش با مرد غریبه ای به نام غلام از همشهریانش بوده هست. از سوی دیگر آنها در تحقیقات نامحسوس پی بردند همسر دوم مرد گمشده – مریم – نیز تماس های زیادی با همین مرد غریبه داشته و با وی در ارتباط بوده هست. بنابراین بازجویی از زن جوان شروع شد و کارآگاهان دریافتند میان مریم و مرد غریبه – غلام – رابطه پنهانی وجود دارد. بنابراین غلام در عملیاتی ضربتی دستگیر شد و در نخستین بازجویی ها و با مشاهده مستندات پلیسی پرده از راز قتل مرد سه زنه برداشت.

دسیسه زن دوم جهت قتل شوهر سه زنه

متهم به کارآگاهان جنایی گفت: مریم، همسر دوم دوستم بود. او در تماس های تلفنی اش به من گفت که شوهرش سه زن دارد ولی او را به شدت اذیت می کند و با دختران جوان دیگر هم رابطه دارد. مریم بعد از چند تماس تلفنی و ملاقات با من درخواست کرد شوهرش را سربه نیست کنم. بابت این کار هم ۲۰ میلیون تومان پرداخت. من هم وسوسه شدم و عنوان را با دو نفر از دوستانم در میان گذاشتم و آخر با هم نقشه قتل محمد را کشیدیم.

فرار یکی از متهمان به خارج

همسردوم مرد جوان سه زنه که جهت کشتن شوهرش، آدمکش استخدام کرده بود، همراه همدستانش پای میزمحاکمه ایستادند.

متهم در ادامه گفت: طبق نقشه یکی از دوستانم به نام فتح الله که نگهبان باغی در شهریار بود، به محمد زنگ زد و او را به بهانه ای به باغ کشاند، آن وقت من و همدستم سعید او را با طناب خفه کردیم و جهت اینکه هیچ ردی به جا نگذاریم جسدش را داخل چاهی در همان باغ انداخته و با بتن دهانه چاه را پوشاندیم. البته فتح الله بعد از این ماجرا با گرفتن سهمش، از کشور فرار کرد و به افغانستان رفت تا اینکه با همکاری پلیس بین الملل در آن سوی مرزها دستگیر شد و در دادگاه افغانستان پای میز محاکمه ایستاد. بعد از افشای راز جنایت سعید، غلام و مریم هم در کشور عزیزمان ایران به اتهام همکاری در قتل دستگیر و با قرار بازداشت به زندان انتقال یافته شدند.

در دادگاه چه گذشت؟

سه متهم صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبر و با حضور قاضی علی یزدانپور – مستشار دادگاه – پای میز محاکمه ایستادند. در شروع جلسه دهقانی – نماینده دادستان – متن کیفرخواست را خواند و سپس اولیای دم جهت متهمان اشد مجازات خواستند. آن وقت زن جوان پای میز محاکمه ایستاد و به قضات گفت: «من زن دوم شوهرم بودم و ۱۷ سال با او زندگی کردم. او با اینکه سه زن جوان داشت ولی با این حال دختران جوانی را به منزل می آورد و … .

من از این اوضاع خسته شده است بودم و ده ها بار به خاطر اعتراض هایم از شوهرم کتک خورده بودم تا اینکه زمینه صحبت من با دوست شوهرم، غلام فراهم شد. به او گفتم شوهرم بسیار بداخلاق است و من را به شدت اذیت می کند. مدتی گذشت تا اینکه به او پیشنهاد کردم ۲۰ میلیون تومان می دهم تا شوهرم محمد را سر به نیست کند. او هم پذیرفت و بعد متوجه شدم جهت این کار از دو دوستش که یکی ارزش افغان بود کمک خواسته هست. البته ارتباط من با غلام در این مدت صمیمی تر شده است بود. او حتی از تصمیمش جهت ازدواج با من صحبت می کرد و …».

دسیسه زن دوم جهت قتل شوهر سه زنه

پس از بیانات همسر دوم مقتول، غلام – متهم ردیف اول – پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: «همسر دوستم از من خواسته بود که شوهرش را بکشم. من هم با کمک دو دوستم این کار را انجام دادم ولی همسر دوستم فقط به ما ۹ میلیون تومان داد. من اتهامم را قبول دارم ولی هدفم این بود که شوهرش را ادب کنم، چون شاهد بودم که چگونه همسرش را اذیت می کند».

سپس متهم دیگر – سعید – پای میز محاکمه ایستاد و با رد اتهام همکاری در قتل گفت: «من فقط طناب را دور گردن مقتول پیچیدم ولی غلام و فتح الله بودند که او را کشتند و بعد با هم جسد را به داخل چاه انداختیم».

همسردوم مرد جوان سه زنه که جهت کشتن شوهرش، آدمکش استخدام کرده بود، همراه همدستانش پای میزمحاکمه ایستادند.

پس از آخر بیانات متهمان، قضات وارد شور شدند و قراراست به زودی حکم خود را صادر کنند. این گزارش حاکی هست، فتح الله – همدست متهمان – هم در کشور افغانستان بعد از محاکمه به اتهام همکاری در قتل محمد و سرقت، به ۲۰ سال حبس محکوم شده است است.

دسیسه زن دوم جهت قتل شوهر سه زنه

واژه های کلیدی: همکاری | دادگاه | دوست شوهرم | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz