توقف کردن تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط

توقف کردن: تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط فعالیت بازی فکری کنید  اجتماعی شوید  تست هوش تمرین کنید 

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مسابقه ۱۰۰ هنرمند بیست‌و‌پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی، با آخر بررسی آثار در مرحله نخست، ۱۰۰ هنرمند جوان از ۲۳ استان کشور جهت مسابقه در بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی

مسابقه ۱۰۰ هنرمند بیست‌و‌پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان

مسابقه ۱۰۰ هنرمند بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان

عبارات مهم : برنامه

۱۰۰ هنرمند جوان به بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی، با آخر بررسی آثار در مرحله نخست، ۱۰۰ هنرمند جوان از ۲۳ استان کشور جهت مسابقه در بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان پذیرفته شدند.

در این دوره جشنواره یازده نفر (پوستر)، ۱۰ نفر (تصویر سازی)، ۱۰ نفر (خوشنویسی)، ۱۴ نفر( طراحی)، ۱۶ نفر (عکاسی)، ۹ نفر (کاریکاتور)، ۱۰ نفر (مجسمه سازی)، ۱۲ نفر ( نقاشی) و ۸ نفر در رشته نگارگری در کارگاه های جشنواره حضور خواهند یافت.

هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی با تاکید بر اهمیت و ضرورت جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان گفت: جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان رویدادی است که می تواند تصویری از اوضاع هنرهای تجسمی جوانان از نظر آموزش، پراکندگی جغرافیایی و فرهنگی و قوت ها و ضعف ها جریان هنرهای تجسمی جوانان ارائه کند تا در برنامه ها مورد توجه قرار گیرد. از سوی دیگر جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان فرصتی جهت شناسایی استعدادها و ایجاد زمینه رشد و پیشرفت آنان جهت آینده هنر کشور است.

مظفری افزود: نگاه به جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان باید فرایندی باشد که هم به زمینه های هنرهای تجسمی جوانان و این جشنواره و هم به نتیجه های و پیامدهای آن اندیشیده شود. خوشبختانه هیات گزینش و داوران جشنواره به این توصیه توجه دارند و جوانان را که توانایی ها و ظرفیت های هنری و خلاقانه دارند جهت جشنواره گزینش می کنند.

مدیرکل هنرهای تجسمی افزود: با توجه به نگاه فرایندی و آینده نگری ضرورت دارد زمینه ها و برنامه هایی جهت حمایت از جوانان برگزیده این جشنواره اندیشیده شود که در برنامه های مرکز هنرهای تجسمی این امر لحاظ می شود. با توجه به برگزاری کارگاه های جشنواره و ارتباط بازیگران و صورت های معروف جوان با استادان در طول جشنواره، استعدادهای خلاق هنری جوان به نحو مناسبی شناسایی می شود.

بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان با حمایت مرکز هنرهای تجسمی و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر ۲۶ تا ۳۰ مرداد ماه جاری در تبریز برگزار می شود.

مسابقه ۱۰۰ هنرمند بیست‌و‌پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان

واژه های کلیدی: برنامه | جوانان | مسابقه | هنرمند | جشنواره | جشنواره | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz