توقف کردن تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط

توقف کردن: تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط فعالیت بازی فکری کنید  اجتماعی شوید  تست هوش تمرین کنید 

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات علی دایی موافق باشد عباس‌زاده از سایپا می‌رود / درویش

مدیرعامل کلوب سایپا با بیان اینکه صدای اعتراض این کلوب به غلط های داوری شنیده نمی‌شود، گفت: عباس‌زاده در صورتی از سایپا جدا می‌شود که علی دایی موافق باشد. 

علی دایی موافق باشد عباس‌زاده از سایپا می‌رود / درویش

درویش: علی دایی موافق باشد عباس زاده از سایپا می رود

عبارات مهم : جدایی

مدیرعامل کلوب سایپا با بیان اینکه صدای اعتراض این کلوب به غلط های داوری شنیده نمی شود، گفت: عباس زاده در صورتی از سایپا جدا می شود که علی دایی موافق باشد.

رضا درویش در گفتگو با مهر، راجع به درخواست محمد عباس زاده جهت جدایی از سایپا و بازگشتش به تیم نساجی مازندران، گفت: عباس زاده درخواستش جهت جدایی را داده است ولی حرف اول و آخر را در اینباره علی دایی می زند. اگر دایی با رفتن عباس زاده موافقت کند، ما هم مخالفتی نخواهیم داشت.

علی دایی موافق باشد عباس‌زاده از سایپا می‌رود / درویش

وی در خصوص احتمال جذب آلویس نانگ و امیرارسلان مطهری تصریح کرد: قرار شد در اینباره صحبت کنیم. در پست مهاجم بازیکن می خواهیم و احتمالا یکی از این دو نفر به تیم سایپا اضافه می شود.

مدیرعامل کلوب سایپا راجع به رویارویی این تیم با استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر تاکید کرد: این مسابقه هم مثل تمام مسابقه های سه امتیاز دارد. مصمم هستیم بتوانیم با پیروزی از زمین خارج شویم. با تلاش دایی امیدوار به موفقیت در این بازی هستیم.

مدیرعامل کلوب سایپا با بیان اینکه صدای اعتراض این کلوب به غلط های داوری شنیده نمی‌شود، گفت: عباس‌زاده در صورتی از سایپا جدا می‌شود که علی دایی موافق باشد. 

درویش راجع به اعتراضات کلوب سایپا به غلط های داوری در نیم فصل اول و اینکه آیا غلط های علیه این تیم در نیم فصل دوم کمتر شده است است؟ گفت: خیر؛ نمونه این غلط های در بازی با سپاهان رخ داد و اشتباهی به ضرر ما پنالتی گرفتند. بعدا متوجه شدند که این تصمیم اشتباه بوده هست. طبق اعلام کارشناسان، تا الان سایپا به خاطر غلط های داوری ۸ امتیاز از دست داده هست. با احتساب این امتیازات می توانستیم در رده دوم جدول باشیم.

مدیرعامل سایپا در آخر خاطرنشان کرد: هنگامی که علیه پرسپولیس یا استقلال اشتباه داوری رخ می دهد، سر و صدای زیادی به پا می شود چون این تیم ها تماشاگر دارند. ما تیمی هستیم که تماشاگرانمان کمتر است و صدای اعتراضمان به جایی نمی رسد.

واژه های کلیدی: جدایی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz