توقف کردن تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط

توقف کردن: تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط فعالیت بازی فکری کنید  اجتماعی شوید  تست هوش تمرین کنید 

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در دوران بازی پست به پست عقب آمدم تا به نیمکت رسیدم! / کی‌روش

 سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران اعتراف کرد در دورانی که فوتبال بازی می‌کرده، فوتبالیست خوبی نبوده است.

در دوران بازی پست به پست عقب آمدم تا به نیمکت رسیدم! / کی‌روش

کی روش: در دوران بازی پست به پست عقب آمدم تا به نیمکت رسیدم!

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران اعتراف کرد در دورانی که فوتبال بازی می کرده، فوتبالیست خوبی نبوده است.

به گزارش خبر آنلاینبه نقل از بانک ورزش؛ کارلوس کی روش پیش از ترک لیسبون پرتغال جهت بازگشت به پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگویی با روزنامه پرتغالی «سول» اظهار داشت: بیش از هر چیزی احترام برایم مهم هست، احترام به زندگی ام، احترام به شخصیتم و احترام به کاری که می کنم. به نظرم همه ما باید عزت نفس داشته باشیم و باید دلواپس این عنوان باشیم و بس.

در دوران بازی پست به پست عقب آمدم تا به نیمکت رسیدم! / کی‌روش

وی با اشاره به بزرگی کار خود در وقت حضورش روی نیمکت تیم جوانان پرتغال و البته کار بزرگ کاشف بزرگ و ماجراجوی پرتغالی در قرن پانزدهم میلادی، تأکید کرد: چند سال از جام های جهانی جوانان در سال های 1989 و 1991 – سال هایی که کی روش تیم ملی فوتبال جوانان پرتغال را به قهرمانی دنیا رساند- می گذرد؟ ما جام را با خود به شهر بِلم پرتغال بردیم و مدیر فدراسیون پرتغال آن را تحویل گرفت و واسکو دوگاما (کاشف پرتغالی و نخستین اروپایی که از طریق دریا به هند رسید) هم در راه هند بود.

قرن ها پیش بود! امروز، ما نسلی از بازیکنان، مربیان، مدیران و به خصوص روزنامه نگارانی داریم که می توانند ایده بدهند که کی روش چه کسی بوده هست. هنگامی که در سال 2008 هدایت تیم ملی پرتغال را بر عهده گرفتم، خیلی ها با خود فکر می کردند که من دستیار سرالکس فرگوسن هستم و در واقع دستیاری بیش نیستم.

 سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران اعتراف کرد در دورانی که فوتبال بازی می‌کرده، فوتبالیست خوبی نبوده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که «آیا شما در زمانی که فوتبال بازی می کردید، دروازه بان خوبی بودید؟» گفت: خیر دروازه بان خوبی نبودم. در واقع این پدربزرگم بود که نخستین توپ را به من داد و من را با فوتبال آشنا کرد. او هر لحظه فوتبال بازی می کرد. با این حال من می خواستم که در پست دفاع میانی بازی کنم. من فوتبالم را به عنوان مهاجم شروع کردم و کم کم یک پست یک پست به عقب آمدم و در نهایت هم به نیمکت رسیدم!

واژه های کلیدی: ایران | نیمکت | پرتغال | جوانان | فوتبال | پرتغال | روزنامه | فوتبالیست | روزنامه نگار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz