توقف کردن تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط

توقف کردن: تقویت هوش ویتامین روزانه ارتباط فعالیت بازی فکری کنید  اجتماعی شوید  تست هوش تمرین کنید 

گت بلاگز زندگی بهتر ۶ راه جهت زیاد کردن ضریب هوشی

احساس می‌کنید مغرتان خوب کار نمی‌کند؟ فکر می کنید ضریب هوشی و آی کیو ضعیفی دارید؟ این راهکارها باعث زیاد کردن ضریب هوشی می شوند و سلول‌های خاکستری مغز

۶ راه جهت زیاد کردن ضریب هوشی

احساس می کنید مغرتان خوب کار نمی کند؟ فکر می کنید ضریب هوشی و آی کیو ضعیفی دارید؟ این راهکارها باعث زیاد کردن ضریب هوشی می شوند و سلول های خاکستری مغز را فعال می کنند.
جیمز فلین James R. Flynn محقق معروف در زمینه  ضریب هوشی و آی کیو و نویسنده کتاب “آیا ما روز به روز باهوش تر می شویم؟” تحقیقات جهانی زیادی راجع به زیاد کردن ضریب هوشی در بیست سال اخیر انجام داده است.
نتایج او به نحوه باورنکردنی جالب است . او اعتقاد است که هم زنان وهم مردان در ۱۰۰ سال گذشته بسیار بسیار باهوش تر شده است اند و در این میان زنان با سرعت بیشتری به سمت آی کیو اوج پیش می روند.
 او همچنین اعتقاد است که انسانها به آسانی می توانند ضریب هوشی خود را اوج ببرند. در این مطلب روانشناسان ۶ راهکار بافایده و راحت  برای زیاد کردن ضریب هوشی ارائه می دهند.
بازی فکری کنید 
بازی های فکری که  تقویت کننده حافظه است و از بازیکن می خواهد دنباله اشکال هندسی و مانند آن را به خاطر بیاورد در تقویت هوش بسیار موثر هست. تمام این بازی ها در گوشی تلفن همراه و تبلت ها موجود هست. تنها با روزی ۲۵ دقیقه بازی تا ۴ امتیاز میزان ضریب هوشی اوج می رود.
مکمل های غذایی و ویتامین مصرف کنید 
اگر غداهای روزانه به میزان مورد نیاز ویتامین بدن را تامین نمی کند حتما از قرص های مکمل استفاده کنید. مصرف خیلی کم کراتین ۲ تا ۳ گرم کراتین در زیاد کردن قدرت مغز تاثیر دارد. از آنجا که مغز جهت فعالیت نیاز به انرژی دارد کراتین با دوز خیلی کم می تواند تا ۱۵ امتیاز ضریب هوشی را زیاد کردن دهد.
اجتماعی شوید 
با زیاد کردن ارتباط و مکالمه به خاص با کسانی که به نظر شما باهوش هستند به میزان زیادی ضریب هوشی خود رابالا می برید. ارتباط کلامی و یا به اصطلاح کل کل کردن با رفقا آی کیو را زیاد کردن می دهد.
 بعضی وقتها بازی ویدیویی کنید 
اشکالی ندارد که هر از چند گاهی وقت تلف کنید و با دوستان بازی ویدیویی کنید. این بازی ها علاوه  بر اینکه استرس روزانه را کم می کند تصویر العمل مغز را اوج می برد و در زیاد کردن ضریب هوشی تاثیر می گذارد. تنها یک ساعت در روز بازی تا ۳ امتیاز آی کیو را زیاد کردن می دهد.
ورزش کنید 
شما مطمئنا خودتان می دانید که ورزش کردن چه تاثیری روی مغز می گذارد، ولی شاید ندانید که ورزش چقدر ضریب هوشی را اوج می برد. ۲۰ دقیقه ورزش تا ۵۰درصد هوش کلامی را زیاد کردن می دهد.
تست هوش تمرین کنید 
هر آزمون هوشی را اگر جهت بار دوم انجام دهید امتیاز بهتری می گیرید. تمرین کردن از راههای زیاد کردن نمره آزمون   آی کیو هست. با هر نیم ساعت تمرین آزمون هوش ۲ امتیاز به  ضریب هوشی اضافه می شود.
منبع:آی کیو

واژه های کلیدی: تقویت هوش | ویتامین | روزانه | ارتباط | فعالیت | بازی فکری کنید  | اجتماعی شوید  | تست هوش تمرین کنید 

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz